רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

רו"ח ליווי עסקי

מבחינה פרוצדורלית, זה לא נראה כמו עניין מאוד מסובך, להקים עסק פשוט. אך יש עסקים מורכבים וסבוכים שעניין הקמתם מחייב ליווי מאוד הדוק. כך גם קורה כאשר עסק פעיל נקלע למצוקה וזקוק לתוכנית חדשה. רו"ח ליווי עסקי יכול לסייע לעסק חדש לעמוד על רגליים יציבות. הוא יכול להעניק ליווי עסקי כלכלי ליזמים וכן לעסקים בוגרים שחווים תקופה שחונה. ניתן להיעזר ברו"ח לצורך ליווי במו"מ עסקי מורכב, לרבות מצבי מיזוגים, רכישות, חילופי מניות. ליווי במשא ומתן עסקי עשוי להיות מלווה במתן הערכת שווי. לשירותכם, רו"ח טל שיבר, רו"ח ליווי עסקי מהשורה הראשונה ובעל ניסיון עשיר ביותר.

ליווי עסקי כלכלי

ליווי מקצועי יכול להפוך עסק צולע לעסק משגשג. רו"ח ליווי עסקי יכול לאפשר לעסק לעבור מהפסדים לרווחיות. אין תשובה אחת לשאלה איך עושים את זה. יש צורך לבצע ליווי פיננסי כלכלי לאחר לימוד מעמיק של נתונים, מספרים. לצד ליווי במו"מ עסקי לצורך הכנסת שותפים ניתן לאתר פעילויות לא רווחיות ולמכור אתם. לאחר ליווי במשא ומתן עסקי למכירת פעילות מפסידה, ניתן להתרכז בשיפור פעילויות אחרות ומקסום הכנסות. רו"ח ליווי עסקי יכול להצביע על מגוון רחב של צעדי התייעלות ובנוסף, ניתן לאתר מקורות מימון לצורך שדרוג העסק המוצלח לכדי עסק אפילו טוב יותר.

ליווי במו"מ עסקי

כאשר מזמינים רו"ח ליווי עסקי ומבקשים ליווי במו"מ עסקי עולה הצורך ביותר מאשר אסרטיביות עסקית. ליווי פיננסי כלכלי וכן ליווי במשא ומתן עסקי מחייבים התעמקות בנתוני העסק, בספרי העסק, בדרך ההתנהלות עד כה. רו"ח ליווי עסקי, לאחר התעמקות במצב העסקי והחשבונאי של העסק, יוכל לבנות תוכנית להמשיך, הליך של מיזוג, גיוס משקיעים, הכנסת שותפים וחתימה על חוזים. יעוץ יכול לאפשר לעסק לגייס אשראי ממקורות שונים, על סמך הכנת תוכנית עסקית ובהתאם לצפי עתידי לתזרים מזומנים והכנסות בכלל.

ליווי במשא ומתן עסקי

כלכלן ורואה חשבון מקצועי צריך להיות גם איש סוד דיסקרטי לשעת הצורך ובעל יכולת בין אישית גבוהה. רו"ח טל שיבר, המעניק ליווי פיננסי כלכלי הינו בעל ניסיון עשיר בתחומו ליווי במשא ומתן עסקי והכנת חוות דעת מפורטים לבתי המשפט וכן בתחומים אקטואריים. רו"ח ליווי עסקי יכול לסייע גם בבוררות לצד ליווי במו"מ עסקי. רו"ח טל שיבר, רו"ח ליווי פיננסי יכול לשפר פעילות עסקית על בסיס ביקורת מקצועית, סקירות מעמיקות והתבססות על עבודה שקדנית והרבה מאוד ניסיון.

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button