רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

רו"ח ביקורת חקירתית

איסוף נתונים קפדני ושקדני עשוי לגלות מאחוריו סיפורים שונים ובהם אף סיפורי הונאה ומרמה. ואכן, אין כמו רואה חשבון ומומחה לביקורת על מנת להעיד כיצד ביקורת חקירתית יכולה להיות משמעותית כל כך. רו"ח ביקורת חקירתית יכול לאמת או להפריך חשד להונאה.

חוות דעת חשבונאית חקירתית יכולה לשמש מעסיקים שרוצים מבעוד מועד, לסגור את הפרצות שמאפשרות ביצוע הונאות פיננסיות. בדיקה וביקורת יכולים, במקביל, גם להיות עניין שבשגרה, כמו למשל בהכנת דוחות כספרים מבוקרים. רוצים לדעת יותר על רו"ח ביקורת חקירתית ולהבין כיצד זה יכול להועיל עבורכם? פנו רו"ח טל שיבר.

חוות דעת חשבונאית חקירתית

אם גיליתם באופן מתמשך כי רווחי החברה קטנים למרות גידול בלקוחות, חשוב לבדוק לעומק. אם שמתם לב כי יש סימנים חשודים בתוכנת החשבונאות או מצאתם כי אבדו או נעלמו מסמכים חשובים, זה הזמן להזמין רו"ח ביקורת חקירתית. אם ישנו חשד כי נפל פגם בהתנהלות אחד או יותר מהעובדים (הבכירים או הזוטרים), חוות דעת חשבונאית חקירתית תוכל לחשוף את הדרוש.

ביקורת חקירתית מעת לעת יכולה לעזור במניעת מעשי מרמה ועבירות צווארון לבן. בדיקה וביקורת חשובים לכל חברה שרוצה להצטייר כנקיית כפיים בפני משקיעים, מוסדות פיננסיים. מכל סיבה באשר היא, תוכלו להזמין את שירותיו הטובים של רו"ח טל שיבר, רו"ח ביקורת חקירתית.

ביקורת חקירתית

רו"ח ביקורת חקירתית עשוי להעניק את שירותיו לבעלי החברה, לבעלי תפקידים, לעורכי דין הממונים מטעם בעלי עניין. חוות דעת חשבונאית חקירתית יכולה לשמש לצרכי פנים (הליך משמעתי) או לצורך נקיטת הליכים משפטיים. ביקורת חקירתית יכולה להיעשות באופן רחב היקף או באופן מצומצם, הכל בהתאם לממצאים הנוכחיים ולממצאים שמתגלים תוך כדי התהליך. למידע נוסף אודות בדיקה וביקורת וכיצד רו"ח ביקורת חקירתית יוכל לסייע לכם, פנו ל רו"ח טל שיבר המנוסה.

בדיקה וביקורת

כדאי לציין כי רו"ח ביקורת חקירתית מציע את שירותיו הטובים לא רק כאשר ישנו חשד להונאה או למרמה. חוות דעת חשבונאית חקירתית עשויה להידרש כאשר מבצעים בדיקה לשיתופי פעולה עסקיים או למיזוגים. ביקורת חקירתית יכולה לאפשר למנהל לקבל החלטה האם לרכוש או לא לרכוש חברה כזאת או אחרת. בדיקה וביקורת יכולים להידרש מטעם משקיעים או לפני שמאפשרים לחברה מסוימת לבצע הנפקה. רו"ח טל שיבר, רו"ח ביקורת חקירתית, מומחה להכנת חוות דעת גם לבתי המשפט, בהליכי הוצל"פ, הכנת תוכנית עסקית ושירותים חשבונאיים נוספים.

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button