רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

ייעוץ וליווי עסקי – לפועל נכון לאורך זמן

פעילותם של עסקים מושפעת מגורמים שונים, חלקם חיצוניים וחלקם פנימיים, מורכבות הפעילות העסקית לעתים קרובות מחייבת קבלת סיוע מידי איש מקצוע מיומן ומוחה בתחום ליווי עסקי. ייעוץ וליווי עסקי כולל זיהוי ואיתור נקודות החולשה של העסק וחיזוקם באמצעות יועץ כלכלי אשר פועל נכון לאורך זמן בחינת יעילות ואופי הפעילות העסקית בכל תקופת חתך לשם קבלת משוב שוטף אודות תהליכי השיפור וההתייעלות של העסק.

איתור נקודות תורפה וחוזקה בפעילות העסק

ליווי עסקי נועד לזהות ולצמצם את מקדם האי וודאות בהתנהלות היומיומית של העסק והוא עוסק בסיכונים השונים הכרוכים בפעילות העסקית. ייעוץ וליווי ארגוני הינו תחום ונושא רחב למדי הכולל ליווי פיננסי, בניית תכנית אסטרטגית, קידום עסקי וארגוני, ליווי בתהליכי רכישה ומכירה של העסק, שיפור הרווחיות ועוד. כל היבט בפעילות העסקית דורש התייחסות וטיפול פרטניים ונקודתיים הנקבעים ומותאמים בהתאם ליעדי העסק ולמטרותיו. ייעוץ עסקי מבוסס על פעילות העסק, כאשר לא ניתן להשליך או להשוות בין עסק אחד לאחר וזאת משום שלכל עסק ישנם המאפיינים הייחודיים והספציפיים שלו.

שיפור הפעילות ומיצוי הפוטנציאל העסקי

ייעוץ כלכלי מתחיל באפיון של תהליכי העסק ואופי פעילותו, שלב זה כולל אבחון של כלל הגורמים החיצוניים והפנימיים המשפיעים על ניהול העסק הכוללים: עובדים, לקוחות, ספקים, מיתוג, מתחרים, שווקים, מניעים ועוד. לאחר הבנה של כל פעילות העסק, מתבצע ניתוח של המרכיבים השונים ואיתור חולשות וחזקות לשם הפקת דו"ח כולל ומקיף המתאר את האפשרויות וההזדמנויות של העסק ולתכנון של מתווה הפעילות לטווח הארוך אשר נועד לסייע להשגת המטרות העסקיות. ליווי עסקי מקצועי עשוי לשפר את פעילותם של עסקים אשר אינם ממצים את עצמם ואינם מביאים לידי ביטוי מלא את הפוטנציאל הטמון בהם. ליווי עסקי תורם להגדלת הפעילות העסקית והרחבה של מעגל הלקוחות ובהתאם הגדלת הרווחיות לאורך הזמן.

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי מידי מומחים בתחום

על מנת להגיע לרווחיות מקסימלית בפעילות העסק, יש לטפל בגורמים שונים ולעתים מורכבים במקביל. ייעוץ עסקי מסייע בהשאת רווחיות ובהסרת חסמים ובכך הוא תורם להפחתת אי הוודאות באמצעות יצירת ראייה רחבה, הבנת תהליכי העסק, שיפור נקודות התורפה, ניצול הזדמנויות וניתוח כולל ומעמיק של נתוני העסק. משרד רו"ח טל שיבר עוסק במתן ייעוץ עסקי לעסקים קטנים וזאת בעזרת צוות מיומן, מנוסה ומומחה בתחום הכלכלי ובאמצעות כלים מקצועיים יעילים וידע עשיר. אנו במשרד רו"ח טל שיבר מאמינים בשקיפות מלאה, הוגנות ושירות אישי לכל לקוח עד להשגת התוצאות המיטביות לשביעות רצונו.

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button