רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

ייעוץ וליווי עסקי כלכלי ופיננסי

המציאות העסקית עשויה להיות קשוחה מאוד. התחרות איננה פשוטה ומי שלא נוקט בצעד הנכון, בזמן הנכון, עלול לשלם ביוקר. ההבדל בין הצלחה לבין כישלון הוא לפעמים ההבדל שבין הקשבה לעצה הנכונה ובין התעלמות. אבל עצה טובה אי אפשר לקבל מכל אחד. כדי לדעת באמת מה עושים כדי להשיג הצלחה עסקית, צריך משהו מוצק, ידע החלטי ואמין. רוצים להוביל את העסק קדימה או להפסיק את הסחרור העסקי הנוכחי? מה שנחוץ לכם זהו ייעוץ וליווי עסקי.
בעזרת ייעוץ וליווי עסקי ופיננסי ניתן לפתח תוכנית עסקית מבוססת היטב. בעזרת ליווי במו"מ עסקי ניתן להימנע משגיאות לא רצויות. אך למי אפשר לפנות כאשר צריכים ייעוץ כלכלי ופיננסי שבאמת עובד? לרשותכם רו"ח טל שיבר, ייעוץ וליווי עסקי, מתן חוות דעת מפורטות וליווי מקצועי ברמה גבוהה.

ליווי עסקי פיננסי

יזם צעיר שעושה את צעדיו הראשונים לא תמיד יודע לזהות מגמות או סימנים שמתחת לפני השטח. אפילו מנהלים מנוסים עשויים להרגיש כי חסר להם ידע לצורך משא ומתן עסקי מתקרב. בהקמת עסקים, שיפור פעילות עסקית, הכנסת שותפים או כל החלטה עסקית חשובה אחרת, צריך ייעוץ וליווי עסקי. צריך ליווי עסקי פיננסי מאיש מקצוע אמין, מנוסה ומקצועי מאוד. רו"ח טל שיבר הינו מומחה בעל שם בליווי עסקים, ליווי במו"מ עסקי, מתן ייעוץ כלכלי ופיננסי לחברות ומנהלים, ייעוץ וליווי עסקי וכן ביצוע ביקורת חשבונאית וחקירתית.

ייעוץ וליווי במו"מ עסקי

עסק שעומד לחתום על חוזה עם לקוח גדול עשוי ליפול למלכודת מסוכנת. לקוחות עסקיים בדרך כלל משלמים באשראי ובתשלומים נדחים. על כך, אין זה מן הנמנע כי ייעוץ וליווי עסקי יכלול בדיקה של לקוחות מרכזיים. אסור להתקשר עם לקוחות שעלולים להיות בעלי מסור תשלומים מפוקפק. ליווי עסקי פיננסי יכול לכלול בדיקת לקוחות חדשים מבחינה פיננסית וכן בדיקה של לקוח שרוצה לבצע שינוי בהסדרי התשלומים. ללא ספק, ייעוץ וליווי עסקי יכול לכלול גם ליווי במו"מ עסקי. אם רוצים להכניס שותף, אם רוצים להכניס משקיעים, ייעוץ כלכלי ופיננסי עשוי להיות אבן דרש חיונית שאי אפשר בלעדיה.

ייעוץ כלכלי ופיננסי

אם נחוץ לכם ייעוץ וליווי עסקי, אם יש לכם שאלה בנושא ליווי עסקי פיננסי, תוכנית עסקית, הבראה, שיקום, הוצאה לפעול, תוכלו לפנות לרו"ח טל שיבר. מאחוריו ניסיון רב בליווי עסקים, ליווי במו"מ עסקי וכמובן ייעוץ כלכלי ופיננסי שמסייע לקבל החלטות עסקיות בצורה טובה ומושכלת. ייעוץ וליווי עסקי עבורכם ובשבילכם!

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button