רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

יועץ לעסקים

אין זה דבר פשוט, לנהל עסק מצליח. וגם מי שמנהל עסק מצליח, לא יכול להרשות לעצמו להישאר שאנן ובטוח בעצמו. המציאות העסקית הנוכחית מורכבת מאוד וכמובן גם דינאמית. מכיוון שכך, חברת ויזמים רבים שוכרים יועץ לעסקים. בשורות הבאות נראה כיצד יועץ פיננסי לעסק יכול לעזור ובמה טמונה חשיבותו. ואם חיפשתם יועץ כלכלי עסקי, אם אתם רוצים ייעוץ כלכלי פיננסי ברמה גבוהה ביותר, לרשותכם עומד רו"ח טל שיבר. טל שיבר יועץ לעסקים ומומחה פיננסי בעל שם.

יועץ פיננסי לעסק

אחד המצבים הנפוצים שבהם כדאי לפנות ליעוץ הינו הקמת עסק חדש. יועץ לעסקים יכול לנתח את סביבת העסק אך לעשות גם דבר חשוב לא פחות. יועץ פיננסי לעסק יכול להתוות תוכנית עסקית מפורטת ולבחון במה טמון היתרון היחסי. יועץ כלכלי עסקי יכול לסייע בבניית תוכנית מימון שתעזור לעסק לקדם את המיזמים השונים ולקדם מהלכים עסקיים. כמובן שאין זה כל מה שמבצע יועץ שנשכר לצורך מתן ייעוץ כלכלי פיננסי. ללא ספק, יועץ לעסקים יכול לסייע גם לעסקים פעילים וותיקים בשורה נוספת של היבטים.

יועץ כלכלי עסקי

מלבד עסקים חדשים, יועץ לעסקים מומחה בשיפור עסקים קיימים שרוצים להשתדרג. למשל, יועץ פיננסי לעסק יכול לאפשר לעסק להפוך מעסק בינוני או קטן לכדי עסק גדול או מעסק מקומי לעסק רב לאומי. יועץ כלכלי עסקי יכול לסייע בקביעת סדרי עדיפויות וזיהוי חולשות שעליהן יש לתת את הדעת לפני שנוקטים צעדים משמעותיים. אין ספק גם כי ייעוץ כלכלי פיננסי יכול לבדוק באמת מהו מצבו של עסק שאותו רוצים לקנות. כדי לדעת מהו המחיר הנכון שכדאי לשלם, דרוש ליזם ולמשקיע יועץ לעסקים שהינו מומחה גם בהערכת שווי חברות.

ייעוץ כלכלי פיננסי

יש עוד מגוון רחב של מצבים שבהם יועץ לעסקים יוכל לסייע. למשל, תוכנית הבראה עבור עסק בקשיים. מתן חוות דעת בתור יועץ פיננסי לעסק כאשר ישנו הליך משפטי או הליך בהוצאה לפועל. יועץ כלכלי עסקי יכול ללוות עסקים ומנכ"לים במשא ומתן עסקי. לפני שמבצעים תהליך של מיזוג או פירוק של חברה גדולה, כאשר שותפים עסקיים רוצים להיפרד ולצאת כל אחד לדרך עצמאית, כאשר שותפים חדשים רוצים להגדיר מחדש את ההתנהלות הפיננסית המשותפת, ייעוץ כלכלי פיננסי נחוץ ביותר. צריכים יועץ מהשורה הראשונה? רו"ח טל שיבר, יועץ לעסקים, חברות, אנשי עסקים ובכירים. מתן חוות דעת, הערכת חברות, ביקורת חשבונאית ועוד.

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button