ניהול לקוי או היעדר מנהל כספים יכול להשפיע באופן דרמטי על תפקודה הכולל של כל חברה. תפקוד לקוי במחלקה אחת יזלוג במהרה למחלקה אחרת בארגון והחברה עלולה להיחשף לסיכונים וקשיים רבים. בכל ארגון, מחלקת הכספים מהווה את הלב הפועם המקיים את הגוף כולו.

לכן, תפקוד תקין ויעיל שלה הוא המפתח להצלחת הארגון וצמיחתו. בכדי למצות את הפוטנציאל של מחלקת הכספים לצמיחת הארגון, יש צורך ביצירת מבנה ארגוני מתאים לחברה.

משרד רו"ח בניהול טל שיבר יסייע לך בכל צעד בדרך אל התכנית הכלכלית שתיקח את העסק שלך כמה צעדים קדימה אל ההצלחה.  

בתהליך הניהול הפיננסי שלנו, אנו מבססים את מיצוי הפוטנציאל במחלקות הכספים על חמישה פרמטרים כאשר, בדומה ל"פירמידת הצרכים" של מאסלו, הם נשענים האחד על גבי השני:

מבנה ארגוני (הבסיס) 
ראשית, נבחן את המבנה הארגוני הקיים. כך נלמד, למעשה, את שיטות העבודה והתהליכים במחלקה.

חלוקת תחומי אחריות וסמכות
בכל שלב, נוודא כי מתקיים עקרון הפרדת התפקידים והסמכויות, היינו, שפעולות עוקבות לא מבוצעות על ידי אותו בעל תפקיד, ובכך למנוע אי-סדרים, לצמצם את החשיפה לסיכונים ולשפר את יעילות הארגון.

שיטות עבודה ובקרה
בהמשך, נייצר ונגדיר במחשבה משותפת מנגנוני פיקוח ובקרה שישולבו בכל התהליכים בניהול הארגון בהתאם ונוודא כי בתהליך ההטמעה נשמרת חלוקת תחומי האחריות והסמכות כנדרש.

מערכות ממוחשבות
כחלק מתהליך ההבניה הכוללת של הארגון מחדש, יש להתאים את המערכות הממוחשבות לפעילות השוטפת ולצרכים הייחודיים של מחלקת הכספים שלך, על מנת למנוע "עבודה ידנית" מיותרת ואת בזבוז הזמן המשווע ומשאבי הטבע שהיא גובה, ולטובת שיפור השירות הניתן על ידי מחלקת הכספים למחלקות האחרות בארגון וללקוחות חיצוניים כאחד.

נכון ומובנה בכל רמה ובשיתוף פעולה ותיאום נכונים, הם שיביאו למיצוי הפוטנציאל ושיפור הפעילות השוטפת של מחלקת הכספים והארגון בכלל
.

שירות
במשרדנו מובטח לך השירות הטוב ביותר שניתן לקבל בתחום הפיננסים המבוסס על ניסיון רב שנים וידע יקר ערך שנצבר בפעולתנו רחבת ההיקף והרב תחומית. משרדינו פועל בגישה דינאמית, מתפתחת וחדשנית וקשוב ללקוחות ולשינויים המתחוללים באופן תדיר בעולם הפיננסי. למנהלי הכספים במשרדינו ניסיון רב בגיוס הון וניהול התשתיות הפיננסיות, ניסיונם והאופי האישי של שירותנו, יהפוך אותם לנדבך נוסף בצוות החברה שלך.

הניסיון ומגוון המומחים מקנה לנו יתרון משמעותי בטיפול ובדיווח על בעיות פיננסיות בצורה יעילה יותר, זיהוי מידע פיננסי רלוונטי ויישומו בדרך לסייע לך לקבל החלטות עסקיות מושכלות יותר.


שירותי החשבות וניהול כספים כוללים שירותים שונים הבאים לסייע לחברה במגוון תחומים :
 • תקציב ותחזיות
 • תזרים מזומנים
 • תמחיר וקבלת החלטות בנושא מלאי ומוצרים
 • היקפי פעילות, עלויות ורווחים
 • בקרה תפעולית וניתוח סטיות
 • מרכזי רווח ומחירי העברה
 • הגדרת המבנה הכספי וצרכי האשראי
 • בקרה על מחלקת החשבונות
 • ניתוח עלויות תפעול
 • הטמעת נהלים ותהליכים פנים ארגוניים
 • עובדים וחשבות שכר
 • השבחת חברות

חשבות וניהול כספים

  חשבות וניהול כספים          חוות דעת כלכליות ואקטואריות          ליווי עסקי          הערכת שווי          הוצאה לפועל          IAS- 19       
 


לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו 074-767-94-38
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם

phone5, phone, contact, telephone, support, call
home6, home, house, building

רפפורט 3, כפר סבא

clock3, clock, time, schedule

ימים א' - ה' 19:00 - 08:00

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

t_shiber@netvision.net.il

074-767-94-38

בקרו אותנו ב-

 

 

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 074-767-94-38
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  חשבות וניהול כספים          חוות דעת כלכליות ואקטואריות          ליווי עסקי          הערכת שווי          הוצאה לפועל          IAS- 19