רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה

כאשר בית המשפט מנהל דיון בענייני משפחה, הוא בדרך כלל נעזר בחוות דעת או תסקירים שונים. חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה יכולה לכלול דוח סוציאלי ומידע מפורט שאספו פקידי סעד או עובדים סוציאליים. אך חוות דעת בית משפט ענייני משפחה יכולה לכלול גם רובד נוסף. חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה יכולה לכלול היבט פיננסי בנושאי רכוש, נכסים וזכויות פנסיה. כאשר דרושה לכם חוות דעת איזון נכסים לבני זוג, אם נחוצה לכם חוות דעת איזון נכסים גירושין, אתם זקוקים לאיש מקצוע בתחום הפיננסי ובתחום הכנת דוחות מסוג זה. למי פונים? רו"ח טל שיבר, ניסיון רב בהכנת דוחות לבתי המשפט.

חוות דעת בית משפט ענייני משפחה

יש מגוון רב של היבטים שצריכים להיכלל בתוך מה שנקרא חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה. על בית המשפט להיווכח כי חוות דעת איזון נכסים לבני זוג באמת מביאה לידי ביטוי את הפרטים השונים ואת הנכסים השונים הרלוונטיים לכל מקרה ומקרה. כדי להכין חוות דעת בית משפט ענייני משפחה לא מספיקה הכשרה כלכלית. יש צורך להיות בעלי ידע מקיף בנושא איזון הנכסים והיבטים אקטואריים, הנמשכים לעיתים לאורך שנים (ואף עשרות בשנים). חוות דעת איזון נכסים גירושין עוסקת בהרבה יותר מאשר קביעת ערך של דירה לצורך חלוקת רכוש. חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה כוללת זכויות ונכסים פיננסיים ופנסיה שצריך לחשב ולשערך בצורה נאותה.

חוות דעת איזון נכסים לבני זוג

אם אמרו לכם שאתם צריכים חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה אתם בוודאי תוהים למי לפנות. אם אמרו לכם שרק חוות דעת בית משפט ענייני משפחה תאפשר לכם לצאת לדרך חדשה, אתם צריכים פתרון טוב, איכותי ובפרק זמן מתאים. רו"ח טל שיבר מתמחה בהכנת חוות דעת איזון נכסים לבני זוג. לרשותו ניסיון בהכנת חוות דעת איזון נכסים גירושין גם במקרים מורכבים וגם עבור משפחות שצברו רכוש רב ומגוון זכויות לפנסיה. עוד בנוגע לנושא חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה, פנו למשרד רו"ח טל שיבר.

חוות דעת איזון נכסים גירושין

הנכם מוזמנים לפנות למשרד רו"ח טל שיבר כדי להבין יותר בתוך כמה זמן ניתן להכין חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה. תוכלו לשאול עוד על מהי חוות דעת בית משפט ענייני משפחה ואיך נוכל לקדם חוות דעת איזון נכסים לבני זוג. במקרה של גירושין ולפעמים גם לאחר פטירה של אחד מבני זוג, חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה עשויה להיות קריטית. חוות דעת איזון נכסים גירושין על ידי רו"ח טל שיבר, יועץ ורו"ח מנוסה.

עשוי לעניין אותך: הערכת שווי | הוצאה לפועל

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button