רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

חוות דעת לאיזון משאבים

חוות דעת של מומחים יכולה לפעמים לחרוץ גורלות. בסכסוכים עסקיים מול חברות ובמידה רבה גם במקרים בין אישיים כדוגמת הליכי גירושין, חוות דעת יכולה ליצור בהירות והוגנות. חוות דעת לאיזון משאבים מלווה במקרים רבים פרידה וגירושין בין בני זוג. עבודתו של רו"ח המכין חוות דעת אקטואריות חשובה מאוד לעניין זה. חוות דעת לאיזון משאבים יכולה להיות מפתח להצלחה של בוררות וגישור במחלוקות כספיות. ומלבד גישור במחלוקות כספיות חוות הדעת מעניקה כלים לבית המשפט, לצורך החלטה בעניין תקפותו של הסכם גירושין. לחוות דעת מקצועיות, פנו לרו"ח טל שיבר. ניסיון רב שעומד לרשותכם.

רו"ח המכין חוות דעת אקטואריות

בית המשפט יודע היטב כי נתונים כלכליים אפשר לקרוא בדרכים שונות. יש ממד סובייקטיבי מסוים בכל פעם שעורכים איזון משאבים. דווקא בשל כך, חוות דעת לאיזון משאבים צריכה להיות מאוד מקצועיות ומאוד מהימנה. הרבה מאוד רו"ח, טובים ומקצועיים מאוד, לא עוסקים באופן שוטף בהיבטים של בוררות וגישור במחלוקות כספיות. אם אתם צריכים חוות דעת מנומקת וטובה, כדאי לפנות למי שעוסק בכך באופן יום יומי. טל שיבר, רו"ח המכין חוות דעת אקטואריות, בעל ניסיון עשיר בנושא גישור במחלוקות כספיות והכנת חוות דעת לאיזון משאבים.

בוררות וגישור במחלוקות כספיות

במידה וניתן לפתור סכסוכים ולגשר על מחלוקות בצורה מוסכמת ובגישור, כן ייטב. חוות דעת לאיזון משאבים יכולה להוות כלי עזר חשוב לא רק בעייני בית המשפט. כאשר בני זוג רוצים להיפרד וכאשר מתבצע גישור במחלוקות כספיות, גם אז חוות דעת לאיזון משאבים יכולה מסייע מאוד. לשם כך, נחוץ איש מקצוע אמין מאוד, מהיימן, מנוסה ואובייקטיבי. איש מקצוע שיודע לקרוא את המפה, בסבך הנתונים הכלכליים והאקטואריים. לרשותכם, עומד רו"ח טל שיבר: רו"ח המכין חוות דעת אקטואריות ואשר מלווה מזה זמן רב הליכי בוררות וגישור במחלוקות כספיות.

גישור במחלוקות כספיות

ניסיונו של רו"ח טל שיבר כולל חוות דעת לאיזון משאבים, חוות דעת ותסקירים המוגשים להוצאה לפועל, דוחות המוגשים גם להנהלות של חברות ושותפים עסקיים. בתור רו"ח המכין חוות דעת אקטואריות ואשר מכיר לעומק את הסוגיות הכלכליות המלוות קשרים אישיים או עסקיים שמגיעים לידי סיום, יוכל רו"ח שיבר לסייע גם לכם. בין אם לצורך בוררות וגישור במחלוקות כספיות, בין אם בנשאי תביעות פיצויים וביטוח ובין אם בעניין חוות דעת לאיזון משאבים. יש לכם כבר עו"ד או מגשר שמטפל בנושא גישור במחלוקות כספיות? זה הזמן לשכור גם יועץ פיננסי להכנת חוות דעת מפורטת ואמינה.

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 072-330-8308

    Call Now Button