רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

חוות דעת כלכליות ואקטואריות

חוות דעת כלכליות ואקטואריות נדרשות במקרים של הצגת הערכת אומדן נזק והערכת גובה פיצויים לבית המשפט בתביעות משפטיות בארץ וברחבי העולם. מדובר בתחום רחב ומגוון הכולל טיפול באזרחי ישראל או באזרחים מחו"ל המנהלים תביעה בארץ. חוות דעת כלכליות ואקטואריות מספקות לתובעים כימות בסכומים אודות הנזק והפגיעה שנגרמו להם בשל מחלוקות, הפרות חוזה, נזקי אקטואריה, נזקי גוף ונזקים פרסונליים. חוות הדעת מאפשרות לבחון את הזכאות של הצדדים בתביעה ולאמוד את גובה הפגיעה ומידת הנזקים.

החשיבות והצורך בחוות דעת כלכליות ואקטואריות

חוות דעת כלכליות ואקטואריות כוללות פעמים רבות הערכות של שווי תמורה, מלאי ואובדן רווחים. אחד התחומים הבולטים והעיקריים בתחום הינו טיפול בפניות של נפגעי טרור ובני משפחותיהם אשר תובעים בבית משפט את המדינה האחראית לפגיעה בהם ומבקשים לכמת את הנזק הנובע מפעילות טרור חבלנית. חוות דעת כלכליות ואקטואריות ניתנות גם במקרים של תאונות דרכים, פגיעות גוף והן מועברות על ידי התובעים לבית המשפט להערכת גובה הפיצויים בהתאם למידת הנזק. חישוב פיצויים בתביעות משפטיות הינו הליך מורכב הכולל מרכיבים שונים בהם הפסד השתכרות של הנפגע, חוות דעת אקטואריות מחייבות שקלול של כל הנתונים והמשתנים לאורך חייו של אדם בהם: גיל, מצב משפחתי, תקופת עבודה, שכר, צבירת חיסכון ועוד, כאשר מכלול הנתונים משפיע על אומדן הנזק וגובה הפיצוי.

משרד רו"ח טל שיבר – ייעוץ כלכלי ופיננסי וליווי עסקי מקצועי

חוות דעת כלכליות ואקטואריות מעמידות על דיוקו את אומדן הנזק הכלכלי ומהוות בסיס להערכת פיצויים על ידי בית המשפט. משרד רו"ח טל שיבר מתמחה במתן חוות דעת כלכלית לבית המשפט במגוון תחומים בהם התחום הכלכלי, החשבונאי, תביעות ביטוח, נזיקין, רשלנות ועוד. טל שיבר הינו רו"ח מנוסה ומומחה בבתי המשפט ובתי הדין בישראל. משרדנו ממונה על ידי שופטים לשם חוות דעת מומחה רואה חשבון לצורך סיוע בפתרון של סוגיות משפטיות בתחומים מגוונים. בין שירותי המשרד תוכלו למצוא: הערכות שווי של עסקים וחברות, סכסוכים בין בעלי מניות, חוות דעת לבתי משפט לענייני משפחה, חוות דעת מסחריות, בדיקות נאותות פיננסית, בוררות וגישור במחלוקות כספיות ועוד. רו"ח טל שיבר הינו בעל ניסיון עשיר בתחום הכלכלי, הפיננסי והעסקי בדגש על מתן חוות דעת אקטוארית. בזכות הכלים המקצועיים שברשותנו, אנו נעניק לכם שירות איכותי ובלתי מתפשר גם במקרים מורכבים במיוחד.

מידע נוסף בנושא אקטואר שכר לחץ כאן

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button