הערכת שווי של עסק

בעסקים שונים מצויים דוחות המעניקים נתונים שונים אודות הכנסות, תזרים המזומנים, התחייבויות עסקיות וגם נכסים. למרות זאת, אין זה עניין של מה בכך, להכין הערכת שווי של עסק. כדי להבין מדוע הערכת שווי של עסקים איננה דבר פשוט כדאי להזכיר בקצרה את המונח מוניטין. הערכת שווי מוניטין חברה מבקשת להעניק ערך מספרי לנכס מאוד משמעותי אך לא חד משמעי. לכך ניתן להוסיף גם הערכת שווי מוניטין אישי של בעל תפקיד בכיר. יש לציין כי גם שערוך של נכסים שונים ואף מהותיים של העסק עשוי להיות מורכב ולהצריך תחשיבים מאוד מפורטים. אם יש לכם צורך בביצוע הערכת שווי של עסק, פנו למומחה שעוסק בכך: רו"ח טל שיבר.  

הערכת שווי של עסקים

יש מגוון מצבים שבהם יש צורך לבצע הערכת שווי של עסק. מקרה לדוגמא הינו מצב שבו שני עסקים רוצים להתמזג. בעסקה זו יכולים לעבור ידיים גם מזומנים וגם מניות, אגרות חוב וכו'. אך מבלי לבצע הערכת שווי של עסקים לא ניתן לבצע את העסקה בצורה נאותה. בנוסף, הערכת שווי מוניטין חברה, הערכת שווי כולל, הערכת שווי מוניטין אישי ובכלל, הערכת שווי של עסק נדרשים גם כאשר יזם מבקש למכור חברה שברשותו.

הערכת שווי מוניטין חברה

לביצוע הערכת שווי מוניטין חברה ממש כמו לביצוע הערכת שווי של עסק יש צורך בעוד מצבים נוספים. למשל, הערכת שווי של עסקים עשויה להידרש גם כאשר מבצעים פירוק של שותפויות. הערכת שווי מוניטין אישי או הערכת שווי של עסק עשויים להיות חלק מפירוק של חברה שנסגרת. בנוסף, הערכת השוויה עשויה להיות חלק לא רק מפיצול חברה לכמה חברות אלא גם מתהליך של ארגון מחדש, הכנסת שותפים, הנפקה בבורסה, מיזוגים ורכישות.

הערכת שווי מוניטין אישי

רו"ח טל שיבר מעמיד לרשותכם יכולת מקצועית גבוהה בביצוע הערכת שווי של עסק. מאחוריו, הכנת סקירות והערכות שווי מקיפות, לפי מגוון שיטות מקובלות תוך מתן פירוט ניכר וביאורים. הערכת שווי של עסקים לצרכי מיזוגים, רכישות, פירוקים, להוצאה לפועל. הערכת שווי מוניטין חברה וכן  הערכת שווי של עסק עשויים להיות גם חלק מהסדר או בוררות זוגית, כאשר בני זוג נפרדים ויש צורך לבצע איזון משאבים וזכויות. לפרטים נוספים אודות הערכת שווי מוניטין אישי, מתן חוות דעת לבתי משפט, הערכות שווי לצרכים פיננסיים, עסקיים ולצרכי משא ומתן עסקי פנו לרו"ח טל שיבר.
 

מאמרים נוספים:

 


לקבלת ייעוץ מקצועי
חייגו 074-767-94-38
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם

phone5, phone, contact, telephone, support, call
home6, home, house, building

רפפורט 3, כפר סבא

clock3, clock, time, schedule

ימים א' - ה' 19:00 - 08:00

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

t_shiber@netvision.net.il

074-767-94-38

בקרו אותנו ב-

 

 

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 074-767-94-38
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  חשבות וניהול כספים          חוות דעת כלכליות ואקטואריות          ליווי עסקי          הערכת שווי          הוצאה לפועל          IAS- 19