רואה חשבון טל שיבר

מאמרים

איזון זכויות פנסיה חוק חדש

כאשר מתגלה סכסוך בין בני זוג ובעקבותיו מחליטים להתגרש, עולות שאלות כבדות משקל בנושא הפנסיה. על חלק מהשאלות ההלו עונה איזון זכויות פנסיה חוק חדש. אך החלוקה בין הבעל לבין האישה בנושא זה איננה עניין של חוק יבש בלבד. מה שיכול מאוד לעזור זוהי חוות דעת איזון זכויות פנסיה. בעניין חוות דעת איזון פנסיוני עולה הצורך להיעזר באיש מקצוע לא רק בעל ידע משפטי. בנושאי חוות דעת איזון אקטוארי או איזון זכויות פנסיה חוק חדש דרוש רואה חשבון המתמחה בנושאים אלה. לייעוץ בנושא וחוות דעת, פנו לרו"ח טל שיבר. ניסיון רב בהכנת חוות דעת לבתי המשפט.

חוות דעת איזון זכויות פנסיה

במידה מסוימת, ניתן לראות בפנסיה את זכותו האישית של האדם העובד. אך למעשה, כפי שרכוש משותף מחולק בין בני זוג, כך גם בעניין הפנסיה. איזון זכויות פנסיה חוק חדש עוסק בדיוק בכך. אך מה אמור להיות חלקו של הבעל ומה חלקה של האישה? יש צורך לרדת לפרטים ולבדוק לגופו של עניין. מה שמאוד עוזר אלה לא טענות כלליות. מה שעוזר זה חוות דעת איזון זכויות פנסיה. זוהי חוות דעת איזון פנסיוני שעורך איש מקצוע ובצורה מבוססת ומנומקת. אם נחוצה לכם חוות דעת איזון אקטוארי, אם עורך הדין שלכם ציין כי איזון זכויות פנסיה חוק חדש רלוונטי עבורכם, רו"ח טל שיבר יוכל להכין את חוות הדעת המנומקת.

חוות דעת איזון פנסיוני

איזון זכויות פנסיה חוק חדש מנסה לאזן בין מגוון רחב של נושאים. אך ללא חוות דעת איזון זכויות פנסיה, אף חוק לא יכול להיות שלם. חוות דעת איזון פנסיוני לוקחת בחשבון מגוון היבטים שנפרסו לאורך שנים רבות. חוות דעת איזון אקטוארי יכולה להתייחס לא רק למה שהיה אלא גם, במידה רבה, למה שיהיה. אחרי הכל, איזון זכויות פנסיה חוק חדש רלוונטי בדרך כלל גם לדברים שיתרחשו בעתיד (במידה והפרישה מהעבודה צפויה להתרחש בעתיד, לפעמים בעוד שנים ארוכות).

חוות דעת איזון אקטוארי

בכל מיני מצבים בחיים עשויה להידרש חוות דעת איזון אקטוארי. זה יכול להיות בעניין הגשת תביעה מול חברת ביטוח לאחר פגיעה או פציעה, אובדן כושר עבודה. אבל לעניין איזון זכויות פנסיה חוק חדש ומתן חוות דעת איזון זכויות פנסיה לא מדובר בדרך כלל בנושאים אלה. בין אם אתם צריכים חוות דעת איזון פנסיוני לגירושין ובין צריך חוות דעת עבור בית המשפט בנושאי ביטוח ותגמולים, רו"ח טל שיבר עומד לשירותכם. לשאלות נוספות ומידע בנושא איזון זכויות פנסיה חוק חדש, רו"ח רו"ח טל שיבר לרשותכם.

עשוי לעניין אותך: חוות דעת אקטוארית

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 054-945-7011

    Call Now Button