רואה חשבון טל שיבר

אודותינו

אודותינו

משרדו של רו"ח טל שיבר הנו משרד רואי חשבון דינמי בעל אוריינטציה עסקית. במשרדנו, זמינים לך מגוון שירותים פיננסיים מתקדמים: שירותי ייעוץ כלכלי שיסייעו לך להתנהל בתבונה ולחסוך אלפי שקלים.

רואה חשבון טל שיבר

ליווי עסקי

המומחים במשרדינו ילוו אותך באופן צמוד, ילמדו את תחום עיסוקך והגורמים השונים מולם הוא מתנהל ויסייע לך להתוות תכנית עסקית מוגבלת שתגדיל את הרווחים באופן משמעותי עם שירותי חשבות וניהול כספים.

כמו כן, מתמחה המשרד במתן חוות דעת אקטואריות וכלכליות לבתי המשפט בתחומים רבים. דיני משפחה, גירושין, תביעות נזיקין, הערכת שווי חברות, מוניטין, נכסי קריירה, הוצאה לפועל ובמגוון תחומי פעילות בנושאים כלכליים ועסקיים.

הטיפול בטווח רחב ומגוון גדול של תיקים בחלוף השנים אפשר לנו לצבור ידע יקר ערך וניסיון רב תוך היכרות עמוקה עם כל הגורמים הרלוונטיים מולם נתמודד בכל תהליך. הקפנו את עצמנו באנשי המקצוע הטובים והמוכשרים ביותר על מנת שנוכל לתת לך את השירות הטוב והמדויק ביותר לצרכיך.

בעלי המשרד

רו"ח טל שיבר הוא בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות (B.A) ומוסמך במנהל עסקים. רו"ח שיבר בעל ניסיון וידע נרחבים בהכנת חוות דעת במגוון רחב של תחומים וענפים שונים. כמו כן, משמש רו"ח טל שיבר כמנהל הכספים והדירקטור במספר חברות וגופים עסקיים מהמובילות בתחומן ובעל ניסיון רב בתחום. בנוסף, הוא משמש כבורר מטעם לשכת רואי החשבון בישראל.

חזון המשרד

star

שירות

שירות צמוד לכל לקוח בדיאלוג מתמיד ובהתאמה מדויקת לצרכיו

star

יושרה

יושרה והגינות בעבודה מול גורמים שונים

star

מקצועיות

התנהלות המשרד היא במקצועיות ללא תחרות וללא פשרות העושה שימוש במידע המקצועי הרלוונטי והמתקדם ביותר

star

דייקנות

אנו זוכרים בכל עת כי בתחומנו, כל טעות קטנה היא בעלת השלכות כלכליות עצומות ולכן מקפידים בדיוק החישוב וסכום הנתונים

star

זהירות

אנו בוחנים היטב כל מקרה ולומדים אותו היטב על מנת לפעול במשנה זהירות במתן חוות דעת או בקביעות משפטיות

לקבלת ייעוץ מקצועי חייגו 072-330-8308

    Call Now Button